TÜRKÇE ENGLISH

 


KURUMSAL

Özbaşkent Giyim San. Tic. Ltd. Şti. 1980 yılına kurulmuştur. Özbaşkent Giyim’in Muzaffer, Ala İstanbul için üretimi bulunmaktadır. Bu markalar içerisinde Muzaffer, şirket bünyesinde en önemli markasıdır.

Yeniliklere, gelişmelere açık uzman kadrosuyla iç ve dış pazardaki müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı çözüm üretebilme kabiliyetine sahiptir. Muzaffer, tasarımlarında inovasyon ve yenilik arayışını karşılamak üzere oluşan 2013 koleksiyonu tüm tüketicilerin beğenisine sunmuştur. Modanın merkezleri olan New York, Paris, İtalya, İspanya moda haftalarında da Muzaffer markası ile yer almaktadır.

Dünya trendlerini takip eden bir marka olarak Türk pazarına öncülük etmektedir. Tasarımı yüksek standartlarda üretilmekte olup, koleksiyonlarında kum, nude tonları animal desenli baskılar, derin yırtmaç, drapeler ve swaroski taşlı işlemelerle kombine edilmiştir. Abiye elbiseler, mezuniyet kıyafetleri, nişan ve özel geceler için ürün grupları bulunmaktadır.

Geçen son 10 yıla bakıldığında Muzaffer parekende satıcılar ve müşteriler arasında müstesna bir isme sahip markalardan biri olmuştur. Hazır giyim koleksiyonu en iyi mağazalarda ve internet sitelerinde mevcuttur. Hollwood kırmızı halı ve premierlerinde önde gelen sahne performansları ve kutlamalara kadar tasarımcı olan Muzaffer’in yıldızı sürekli parlamaya devam edecektir.